Płatności

Kupujący w sklepie internetowym www.nomos.pl mają do dyspozycji następujące metody płatności:  

1. Pobranie

Płatność następuje gotówką w momencie dostarczenia przesyłki. 

2. Przelew tradycyjny, e-przelew lub płatność kartą

Rozliczenia transakcji przelewem tradycyjnym, e-przelewem i kartą płatniczą prowadzone są za pośrednictwem systemu PayU. Jest to wygodny, szybki i bezpieczny sposób dokonywania płatności w internecie.

 

 

E-przelew

System PayU obsługuje:

 

mTransfer
MultiTransfer
Płacę z iPKO
Płacę z inteligo
Przelew24
Płacę z Alior Bankiem
Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe
Przelew z citibanku     Płacę z Citi Handlowy
Płać z ING
Pekao24Przelew
Przelew z millennium     Millennium - Płatności Internetowe
Przelew Online Crédit Agricole
Płać z Nordea
Przelew z Deutsche Banku
MeritumBank Przelew
Paylink Idea
Płacę z PBS
Płać z BOŚ
EuroBank Płatność Online
Przelew z BPH

 

Płatność kartą

Za pośrednictwem systemu PayU można płacić kartami płatniczymi, które zostały dopuszczone przez banki do realizacji transakcji w środowisku internetowym.

 

Przelew tradycyjny

System PayU obsługuje dla nas także przelewy tradycyjne.

Aby zapłacić przelewem tradycyjnym zaznacz na liście dostępnych metod płatności (wyświetli się ona po zatwierdzeiu zamówienia) opcję "Płacę przelewem tradycyjnym" i kliknij przycisk "Zapłać". Zostaniesz przekierowany na stronę PayU, gdzie po zaakcpetowaniu regulaminu odnajdziesz wszelkie niezbędne do wykonania przelewu dane (m.in. numer indywidualnego konta, na które będziesz mógł wpłacić pieniądze na poczcie lub ze strony Twojego banku).

 

3. Płatność gotówką przy odbiorze książek

Możliwa jest także płatność gotówką przy odbiorze książek w siedzibie wydawnictwa. Zapraszamy w dni robocze od 9:00 do 16:00 na ul. Kluczborską 25/3u w Krakowie.
Newsletter

Polecamy

Recenzje

Państwo w praktyce: style działania

W półroczniku "Studia Socjologiczno - Polityczne" nr. 1/06/2017 ukazała się recenzja książki "Państwo w praktyce: style działania". pod redakcją Jacka Raciborskiego. Zapraszamy do lektury!
 

Panika moralna

2016-06-01

W 57 numerze "Forum Akademickiego" ukazała się recenzja książki Panika moralna. Można ją również przeczytać na portalu czasopisma.  

Prawa zwierząt

2016-02-19

Zachęcamy do zapoznania się z recenzją książki Prawa zwierząt. Bardzo krótkie wprowadzenie, która ukazała się w czasopiśmie  

Mitologia australijska

2015-09-24

Recenzja książki Andrzeja Szyjewskiego "Mitologia australijska jako nośnik tożsamości" ukazała się na portalu histmag.org  

zobacz wszystkie
Copyright © 2010-2017 Zakład Wydawniczy NOMOS Sp. z o.o. ul. Kluczborska 25/3u, 31-208 Kraków   |   Created by WebProjekt