• Obniżka

Siła współpracy. Relacje przedsiębiorstw z organizacjami pozarządowymi w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu

42,86 zł
34,29 zł Zniżka 20%

Marta Karwacka

Ilość

 

 

Praca ze względu na zakres tematyczny i przyjętą konwencję prezentacji problemów wyróżnia się i prezentuje bardzo korzystnie na tle dotychczas wydanych publikacji z tego zakresu na rynku polskim. Jest to – moim zdaniem – pierwsze w polskim piśmiennictwie naukowym tak kompleksowe i pogłębione naukowo ujęcie skomplikowanej i wysoce interdyscyplinarnej problematyki dotyczącej koncepcji społecznej odpowiedzialności w odniesieniu do ważnej grupy interesariuszy zewnętrznych podmiotów gospodarczych – do organizacji pozarządowych.
prof. zw. dr hab. Tadeusz Borys
Autorka nie tylko zręcznie porusza się wśród omawianych kwestii, sprawnie łącząc ze sobą zagadnienia bardzo różnorodne, ale jeszcze czyni to w sposób atrakcyjny stylistycznie, budzący zainteresowanie czytelnika. Przeprowadzony w pracy wywód dowodzi jej elokwencji i erudycji, w tym umiejętności posługiwania się różnymi perspektywami spojrzenia na omawiane problemy.
dr hab. Aldona Glińska-Neweś, prof. UMK

Opis

Oprawa
Miękka
Format
B5
Liczba stron
310
Data i miejsce wydania
Kraków 2016
ISBN
978-83-7688-366-3

Related items

16 innych produktów w tej samej kategorii

Socjologia religii....

52,38 zł -20% 41,90 zł

Władysław Piwowarski

Uwaga: egzemplarze z widocznymi śladami magazynowania

Wiara uczonych

27,14 zł -20% 21,71 zł

Maria Libiszowska-Żółtkowska